Palve ja meditatsioon

Mantrate asemele olen võtnud inglikaartide lahtimõtestamise. See on olnud mitmete jaoks müstiline.

Oleme grupis üritanud lahti mõtestada külluse ehk raha külgetõmbeseaduseid.

Viis aastat osalesin vabastava hingamise kursustel. Seitse aastat praktiseerisin seda koos paastujatega.
Siis aga tajusin, et vajan veel olemuslikumat meetodit ja jõudsin Palve-meditatsioonini tänu sellele, et külastasin Indias Sathya Sai Babat. Tema energia innustab mind siiani ravijateel.

Nüüd olen juba 6 aastat viljelenud meditatsioonides probleemide vabastamist. See on osutunud tõeliselt viljakandvaks minu töös ja töös inimestega. Mida me siis teeme? Mida tekitame? Me loome südames ruumi oma Jumalikkusele ehk Kõrgemale Minale ehk Üliteadvusele jne. Me asetame probleemi oma Jumalikkuse ette ja loeme sanskritikeelseid mantraid. Nendel mantratel on ürgne jõud, arvestades et sanskriti keel on üks esimesi keeli maailmas. (Ladina keel on tuletatud sanskriti keelest.) Me lausume veedade kõrgemaid mantraid, mille laulmisega austatakse Jumalat. Mantra on tugeva puhastava toimega. Selle kordamine kolm korda päevas on väga võimas. Me lausume veedade kõrgemaid mantraid, mille laulmisega austatakse Jumalat ja mediteeritakse Tema üle. Mantra on tugeva puhastava toimega. Selle kordamine kolm korda päevas on väga võimas. Ta toob tervist, ilu, jõudu, energiat, viib vaimsele eneseteostusele, hävitab teadmatuse, õnnetused, madalad soovid. Mantra aitab mõistusel ületada inimjõu pettekujutelmasid, mida saab ületada vaid Jumaliku Väe saavutamisega. Üks Jumaliku Väe omandamist edendav palve on Gajatri Mantra. Mantra lausumise tulemina siseneme kanalisse, kust tuleb informatsioon sellele probleemile, mida on vaja lahendada.

Mantrate laulmisel on oluline, et see tuleb südamest. Mantrad töötavad isegi siis, kui sansksriti keelehääldus pole ideaalne. Lugesin seda ühe hindu usuteadlase tekstist, kes sai selle veendumuse läbi oma isikliku kogemuse. Ta proovis enda emale õigeid sanskritikeelseid hääldusi õpetada ja tuli välja, et mantrad töötasid paremini, kui ema laulis südamest ja veidi valesti. Pingutatud hääldus ei taganud oodatud tulemust.