Hinnakiri

3- päevane paastumine 120 EUR
5- päevane paastumine 160 EUR
7- päevane paastumine 240 EUR

Paketis sisaldub:

 • Ööbimine
 • Saun (Kolmepäevase paastu puhul 2 sauna, viiepäevase paastu puhul 4 sauna)
 • Paastualane nõustamine ( Paastuga kaasnevate reaktsioonide teadvustamine. Juhised, kuidas toimida paastu ajal ja järel)
 • Personaalne hingeline ja tervisealane nõustamine (vajadusel)
 • Individuaalne meditatsioon
 • Grupimeditatsioon
 • Kepikõnd mõnusatel matkaradadel  (sh võimalus külastada 10 km kaugusel asuvat Holstre-Polli matkarada)
 • Mudrajooga / enesemassaaz / jooga
 • Väestav loodus, maagiline aed
 • Lahtistav tee (Klistiiri asemel toimub kõhu lahtistamine taimeteega.)
 • Maitsestatud vesi ja taimeteed (Kevadel lisaks kohalik kase- ja vahtramahl.)
 • Koht üksinda toas maksab paketihinnale lisaks 30 eurot.

Tegevused varieeruvad vastavalt vajadusele ja grupi suurusele.

Lisatasu eest:

 • massaažid – Massööril medõe haridus (Hinnakirja vt  allpoololevast tabelist.)
 • vererõhu mõõtmine 1.60 EUR
 • kristallvoodi seansid  30 min – 20 eur

Kristallvoodiks nimetatakse kristallvalgusteraapia seadet, mille olulisimaks osaks on 7 mäekristallidest koosnevat lampi.  Kristallteraapia töötab kolmikravi põhimõttel :muusika, kristallid ja värviline valgus loovad võnkumisi, mille sagedused tasakaalustavad energiakeskuste ehk tšakrate kaudu inimeste energiasüsteeme, luues energia vaba liikumise tšakrates.

Idamaadest pärinev termin “tšakra” tuleb sanskriti keelest ja tähendab ratast. Tšakrate põhiline funktsioon on energiavahetus inimkeha ja keskkonna vahel. Meie igapäevane eluenergia sõltub tšakrate tööst – sellest, kas nad on avatud või kinni. Paljudel inimestel töötavad tšakrad väga väikese võimsusega, kuna nendesse on kinni jäänud emotsioonid ja elulised probleemid. Nii tekivad mitmed hingelised ja kehalised vaevused. Energia liikumise viivad tasakaalust välja ka stress, ebatervislik eluviis ja emotsioonidega liialdamine.  Negatiivsed mõtted ja emotsioonid põhjustavad haigusi, kuna loomulik energiavool kanalites blokeerub.

Kristallteraapia toetusel on võimalik vältida või mahendada paastuga sageli kaasnevaid peavalusid ja muid kehalisi vaevusi. Paljud  paastujad on kogenud, et kristallteraapia kergendab oluliselt paastuga kaasnevaid kehalisi ja hingelisi reaktsioone (peavalu, iiveldus, seljavalu, lihasvalud). Kristallteraapia aitab hinge tasandil välja tuua haiguste põhjusi ja negatiivseid mõttemalle.

Kristallteraapia seansi ajal lamab inimene selili massaažilaual , kus energiakeskuste ehk tšakrate kohale on paigutatud 7  Brasiilia päritolu mäekristalli. Soovitav on kanda valget või heledat riietust. Kõik ehted tuleb eelnevalt eemaldada (sõrmused, ketid, nabarõngad, kõrvarõngad jm) , kuna metalli energiaväli ei ole kristallteraapia ajal soovitatav.

 

Massaažide hinnakiri

Massaažiliik 1h 1.15 h 1.30 h
Klassikaline massaaž 20 eur 25 eur 30 eur
Kupumassaaž 20 eur 25 eur 30 eur
Tai massaaž 20 eur 30 eur

* Massaaži eest tasuda pärast seanssi otse massöörile.  Massaažiliikide valikus võib olla variatsioone (sõltuvalt parasjagu teenust osutavast massöörist).

 

Broneerimine:

Paastumisi korraldatakse igal nädalapäeval vastavalt kokkuleppele.

Peale broneerimist tasuda ülekandega 60 eurot (FIE-le), ülejäänud summa sularahas esimesel paastupäeval kohapeal või 60 eurot OÜ-le. Soovi korral võib tasuda ülekandega ka kogu summa. (Näide: 3 päevase paastu puhul).

Broneerimisel tasutud ettemaks 60 eurot broneeringu tühistamisel tagastamisele ei kuulu.

TEADMISEKS:

3- päevane paastumine kestab kolm päeva. Näiteks võib see kesta reedest pühapäevani – saabumine reede hommikul ja lahkumine pühapäeva õhtul (5- päevase paastumise puhul reedest teisipäevani jne). Esimesel päeval tuleks kohal olla 10:00-11:00. Lahkumine viimasel päeval hiljemalt kell 18:00. Kui paastuja soovib, võib ta esimesel päeval saabuda ka hiljem, kuid broneeritakse siiski terve päev.
Paastumisi korraldatakse igal nädalapäeval vastavalt kokkuleppele.